Aktualności

Świeć Przykładem – odblaski ( nie tylko) dla zakochanych

Data publikacji 10.02.2021

Już w piątek zapraszamy na kolejną odsłonę akcji „ Świeć Przykładem”. Tym razem pojawimy się w pięciu punktach na terenie powiatu. Wspólnie z Radio Bielsko, Radio Express oraz lokalnymi mediami i portalami, będziemy rozdawać elementy odblaskowe, które znacząco podnoszą poziom bezpieczeństwa na drodze.

W piątek 12 lutego na terenie powiatu pszczyńskiego, rusza kolejna odsłona akcji „ Świeć Przykładem”. Jej głównym celem  jest propagowanie noszenia elementów odblaskowych. Policjanci po raz kolejny będą uświadamiać głównie pieszych i rowerzystów,  jak ważne jest ich noszenie. Jeden mały element może znacząco poprawić nasze bezpieczeństwo na drodze a niejednokrotnie uratować nam życie.

     Choć akcja kierowana jest głównie do pieszych i rowerzystów, miło będzie nam gościć, także wszystkich zakochanych, którzy  w weekend będą świętować Walentynki. Zadbajmy o bezpieczeństwo ukochanej osoby.
    Oprócz opasek odblaskowych, policjanci będą wręczać także książeczki „ Nie jesteś na sprzedaż”, w których zawarte są informacje dotyczące handlu ludźmi. Można w nich znaleźć porady dotyczące bezpiecznego wyjazdu za granicę w celach zarobkowych.
Wspólnie zadbajmy o nasze szeroko rozumiane bezpieczeństwo.

     Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie:

15:00 – 15:25 Kobiór okolice skrzyżowania ulic Kobiórskiej i Centralnej -  parking w rejonie ronda
15:35 – 16:00 Piasek ulica Katowicka -  parking przy Ochotniczej Straży Pożarnej
16:05 – 16:30 Czarków ulica Doświadczalna -  naprzeciw Ośrodka Kultury
16:40 – 17:10 Pszczyna ulica Broniewskiego w rejonie sklepu Kaufland
17:15 – 17:35 Jankowice ulica Baziowa – parking w okolicach kościoła

Powrót na górę strony